KONST / Litografier / Litografisk affisch 13196270
nr 1319 6270
Litografisk affisch
"Quinquina", 150x106 cm. Ej signerad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 13 april 2020
kl 20:07:43
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)